Krāsojamā glezniņa Lapsa + krāsas

17,00

Audekls ar krāsošanas kontūrām + 6 krāsas + 2 otas

Apraksts

Lapsa ir biežāk sastopamais plēsējs Latvijā un savas mājas spēj iekārtot gandrīz jebkur – mežos, pļavās, kalnainos apgabalos, tuksnešainās vietās un pat pilsētās. Lapsa daudzās kultūrās simbolizē konkrētas īpašības – viltību, gudrību, ātru domāšanu, piemērošanās spēju un izveicību. Lapsām ir izcila dzirde – peles pīkstēšanu tās var sadzirdēt no 140 metru attāluma. Savukārt to kuplā, garā aste kalpo kā stūre un palīdz noturēt līdzsvaru skrienot, peldot vai strauji mainot virzienu.

Krāsojamā glezniņa, kas radīta un izgatavotas Latvijā. Visi attēli ir mākslinieces īpaši radīti Meža Stāstiem, lai lepotos ar mūsu zemes bagātībām, rāmēti priedes koka rāmī. Glezniņa papildināta ar akrila krāsām, lai dotu iespēju katram no mums kaut uz mirkli kļūt par mākslinieku

Bilžu Stāsti

Individuāla dizaina izstrādātas, digitalizētas un krāsošanai sagatavotas kanvas – ar akrila krāsām.
Attēli papildināti ar izzinošu un izglītojošu informāciju. Attēli stiprināti uz kvalitatīviem,
pašizgatavotajiem priedes koka rāmjiem.
Mēs esam latviešu uzņēmums, kurš aicina kļūt par mūsu draugiem *Bilžu stāstu* pasaulē, kurā var izzināt, veidot, izprast un iegūt. Audzinot savus bērnus, kā arī vērojot mūsdienu attīstības tendences, tehnoloģiju attīstību, kā arī to, kādas vērtības sāk pārņemt pasauli, ko mēs saņemam dāvanās, un ko mēs dāvinām citiem, mēs sapratām, ka vēlamies sniegt mūsu pievienoto vērtību no savas puses, kas sevī iekļauj mierpilnu vidi, siltas sajūtas, prieku, gandarījumu, cieņu un mīlestību. Mēs sapratām, ka vēlamies veidot dažādu stāstu sērijas caur krāsojamām gleznām. Kāpēc krāsojamās gleznas? Tāpēc, ka tās māca izzināt, izprast, paplašināt savu skatījumu, samazināt stresu, uzzināt ko jaunu, un būt harmonijā ar sevi. Lai produkts būtu interesants un pilnīgs, mēs tos veidojam kā oriģināldarbus, kurus speciāli mūsu stāstiem izveido Latvijas māksliniece, darbi ir ierāmēti Latvijas priedes rāmītī, savukārt stāsti papildināti ar interesantu un izglītojošu informāciju, kas konkrēto darbu padara īpašu. Mēs lepojamies ar to, ka esam latviešu uzņēmums, kurš balstās uz mūsu latviskajām vērtībām, kuras mēs atspoguļojam arī mūsu darbos, neaizmirstot par to, ka mūsu daba, mūsu meža draugi, kultūra, sports u.c. būtiskas vērtības tiek novērtētas arī visā plašajā pasaulē, par ko mēs lieku reizi atgādinām arī caur mūsu darbiem.

Citas preces no: Bilžu Stāsti

JAUTĀJUMI UN ATBILDES

You are not logged in

0
    0
    Grozs
    Grozs ir tukšUz katalogu