Krāsojamā glezniņa Pūce + krāsas

17,00

Audekls ar krāsošanas kontūrām + 6 krāsas + 2 otas

Apraksts

Pūce jau izsenis ir gudrības un zināšanu simbols daudzās pasaules valstīs. Ausainā pūce ir otra biežāk sastopamā pūce Latvijā. Pūce savas nakts aktivitātes uzsāk ar staipīšanos, žāvāšanos, galvas kasīšanu, spalvu tērpa sakārtošanu, nagu un pirkstu rūpīgu sakopšanu. Papildus raksturīgajai un zināmajai pūču ūjināšanai, pūces dažādās situācijās ķērc, kliedz, šņāc, krāc un pat rej!

Lūši ir vidēji lieli plēsēji. Lūša medību veiksme slēpjas tā labajā redzē un dzirdē. Lūsim daba ir piešķīrusi spēcīgas kājas ar platām, milzīgām ķepām, kas lūsim dod iespēju daudz veiklāk pārvietoties pa sniegu. Lūša dzīves ilgums: 10 – 12 gadi.

Krāsojamā glezniņa, kas radīta un izgatavotas Latvijā. Visi attēli ir mākslinieces īpaši radīti Meža Stāstiem, lai lepotos ar mūsu zemes bagātībām, rāmēti priedes koka rāmī. Glezniņa papildināta ar akrila krāsām, lai dotu iespēju katram no mums kaut uz mirkli kļūt par mākslinieku.

Bilžu Stāsti

Individuāla dizaina izstrādātas, digitalizētas un krāsošanai sagatavotas kanvas – ar akrila krāsām.
Attēli papildināti ar izzinošu un izglītojošu informāciju. Attēli stiprināti uz kvalitatīviem,
pašizgatavotajiem priedes koka rāmjiem.
Mēs esam latviešu uzņēmums, kurš aicina kļūt par mūsu draugiem *Bilžu stāstu* pasaulē, kurā var izzināt, veidot, izprast un iegūt. Audzinot savus bērnus, kā arī vērojot mūsdienu attīstības tendences, tehnoloģiju attīstību, kā arī to, kādas vērtības sāk pārņemt pasauli, ko mēs saņemam dāvanās, un ko mēs dāvinām citiem, mēs sapratām, ka vēlamies sniegt mūsu pievienoto vērtību no savas puses, kas sevī iekļauj mierpilnu vidi, siltas sajūtas, prieku, gandarījumu, cieņu un mīlestību. Mēs sapratām, ka vēlamies veidot dažādu stāstu sērijas caur krāsojamām gleznām. Kāpēc krāsojamās gleznas? Tāpēc, ka tās māca izzināt, izprast, paplašināt savu skatījumu, samazināt stresu, uzzināt ko jaunu, un būt harmonijā ar sevi. Lai produkts būtu interesants un pilnīgs, mēs tos veidojam kā oriģināldarbus, kurus speciāli mūsu stāstiem izveido Latvijas māksliniece, darbi ir ierāmēti Latvijas priedes rāmītī, savukārt stāsti papildināti ar interesantu un izglītojošu informāciju, kas konkrēto darbu padara īpašu. Mēs lepojamies ar to, ka esam latviešu uzņēmums, kurš balstās uz mūsu latviskajām vērtībām, kuras mēs atspoguļojam arī mūsu darbos, neaizmirstot par to, ka mūsu daba, mūsu meža draugi, kultūra, sports u.c. būtiskas vērtības tiek novērtētas arī visā plašajā pasaulē, par ko mēs lieku reizi atgādinām arī caur mūsu darbiem.

Citas preces no: Bilžu Stāsti

JAUTĀJUMI UN ATBILDES

You are not logged in

0
    0
    Grozs
    Grozs ir tukšUz katalogu